Риболовля на коропа в середині літаЛіто - це найкращий час для лову коропа, і цей чудовий сезон у розпалі. У цью пору короп сильно залежить від погодних умов, по закінченню нересту, його жор пропадає і починається звичайне життя. Його клювання поширюється по всіх водойм, він буде однаково активний як в річках, так і в озерах. Все частіше за їжею виходять великі екземпляри, які стануть чудовим трофеєм. У цій статті ми розповімо про особливості лову коропа в середині літа, а також про його звички.

Коли ловити


Найкраще короп клює перед грозою і в похмуру погоду, що часто буде зустрічатися ближче до середини літа. Якщо температура води піднімається вище 20 градусів, клювання коропа призупиняється. У кожному разі, кращим часом для його лову буде ранок і вечір. У річках, короп любить триматися чагарників рослинності, особливо якщо поруч є ями. В озерах і ставках ця риба зазвичай стоїть біля кордонів водної рослинності, поряд з Камишами.

На що ловити


Кращою насадкою, ближче до липня, стають бойли. Розробкою різних складів для цієї приманки займаються професіонали іхтіологи та біохіміки, що підтверджує їх дієвість. Слід пам'ятати, що у продажу потрапляють не тільки якісні бойли, але і подрібнені. Також не варто забувати і про більш натуральних принадах, у вигляді кукурудзи, пшениці, картоплі та всіляких каш.

Короп у червні відмінно ловиться на фідер з годівницею і поплавок, вибір буде залежати від температури води, наприклад, в прохолодну погоду короп часто тримається поверхні. При використанні фідера, вам знадобиться 3-х метрове вудилище, волосінь, здатна витримати до 14 кг, гачки №5-№6 і годівниця, вагою від 70 до 100 грам. При лові на поплавок вудилище може досягати 6 метрів, залежно від того рибалите ви з берега або човна. Діаметр основної жилки підійде близько 0,25 мм, повідків, довжиною до метра, від 0,2 до 0,22 мм, а гачки від №6 до №10. Поплавок береться грузоемкостью до 8 гр. До вудлищу повинна бути прикріплена котушка, з розміром шпулі не менше 2000.

Для лову цієї риби вам знадобиться підгодовування, нехай багато рибалок думають, що це добре, коли в підгодовування додається частина приманки, але це не так. Прикорм повинен бути куди менш поживним, але залучати своєю розсипчастою. Відмінно підійдуть каші, хліб або зерна жита з додаванням розвареного гороху, як основи прикормки. Краще загодувати відразу кілька суміжних точок на відстані від 25 метрів, виставити вудилища і оперувати ними за обставинами.

 

Підсумок


Короп проявляє велику активність в похмуру, прохолодну погоду, особливо перед грозою і під час неї. Ловимо за допомогою фідера з годівницею або поплавцевих снастей на бойли або варену кукурудзу. Попередньо загодовують, бажано кілька, точок, малокалорійною приманкою, в основу якої закладаємо розпарений горох. Бажаємо вам приємно провести час на риболовлі. Ні хвоста, ні луски!

Подписывайся на наш канал в Telegram.

Read 427 times

 

Контакты

Email: info@fishergo.com.ua

Телефон: (093) 90-83-977

Top