Карась на поплавочну вудку літомРибалка на карася з приходом тепла стає все більш жвавою і передбачуваною. Особливо це стосується невеликих озер, де виловити пару особин практично нічого не коштує. В цей час, коли його нерест повністю завершився, він набагато частіше виходить на годування, хоч це і сильно залежить від погодних умов і фази місяця. 

Де шукати карася?


Із закінченням нересту карась розбрідається по водоймі поодинці або незначними групами. На невеликих водоймах ловити його можна практично скрізь, а на річках і великих озерах найчастіше стоїть у водні рослинності в очереті, водних лілях і.т.д. На річці він буде триматися слабкої або помірної течії. У спекотну погоду карась буде триматися тіні, під деревами, в прибережних ямах на глибині не більше 1,5 метрів.

Яка має бути вудка?


Карася в червні зазвичай ловлять на донку або поплавкову вудку, остання снасть поза конкуренцією, так як робить ловлю більш захоплюючою. Довжина вудилища повинна бути як мінімум 5-6 метрів. Карась відмінно бачить зовні водойми і миттєво ховається якщо рибалка підійде занадто близько. Діаметр волосіні зазвичай беруть від 0,15 до 0,18 мм. Повідець підв'язується трохи тонший основної волосіні, довжиною до 20 см. Гачки підійдуть №4-5.

 

Які і на що ловити карася?


Прикормка для карася є важливою складовою риболовлі. Смаки його будуть змінюватися, але зараз він шукає більш калорійну здобич. Відмінно підійдуть суміші з дрібної каші в поєднанні з тваринною складовою, наприклад, хробака. Щоб приманити зграю побільше, варто додати в підгодовування трохи соняшникової олії, анісу або ванілі.

Смаки великого і малого карася сильно різняться. Більш дорослі особини воліють насадки у вигляді черв'яка або опариша, відмінно йдуть в хід бутерброди з додаванням рослинної складової. Дрібні і середні особини остаточно переходять на рослинні корми, для них краще взяти пшеницю, м'якуш або перловку. Якщо рибалка проходить на невеликому озері, де у карася немає природних ворогів у вигляді хижих риб, варто використовувати насадку для дрібних особин, тому що, як не парадоксально, втрачаючи ворогів, вони сильно втрачають у розмірі.

Щоб виловити велику особу, в першу чергу необхідно обловити ями неподалік від берега, саме там він і залягає. Місце загодовують за півгодини до риболовлі, потім під саме дно закидається насадка, у вигляді черв'яка або мотиля. Отже, ловля карася влітку надзвичайно просто, і не ловить його тільки ледачий.

Подписывайся на наш канал в Telegram.

Read 504 times

Контакты

 

Top