Рукавички для зимової риболовлі

Проблема захисту рук від згубного впливу води, вітру і морозу під час зимової риболовлі здавна залишається актуальною. У період вудіння незахищена шкіра постійно контактує з вологими приманками, мокрою рибою. Це негативно позначається на загальному стані здоров'я рибалки.

Звичайні тканинні рукавички не здатні захистити руки, і вони швидко промокають. У теплих рукавицях некомфортно нормально поводитися зі снастями. Багато рибалок знаходили вихід в тому, що одягали по дві пари рукавичок. Перша - тканинна, друга - утеплена хутряна. У необхідних ситуаціях можна було зняти верхню пару і працювати в одній. При такої екіпіровки не можна було виконувати дрібну роботу, рукавички попросту перешкоджають нормальній спритності і моториці пальців.

На зміну подвійним рукавичкам прийшли спеціальні рибальські рукавиці-рукавички. З вигляду вони нагадують мітенки з верхом «рукавиці», яка при першій же необхідності легко знімається. Пальці залишаються вільними, рухи не скуті. Верх надійно кріпиться до основи, так що втратити його неможливо.

Вибирати рукавички для зимового полювання необхідно з урахуванням температурних режимів. При щадить погоді ідеально підійде продукція фірми Norfin - це флісові рукавички. Рукавиці фірм Сіммс Windstopper S вугілля і ATV Підігрів зійдуть при температурі від -10 до -20. При бажанні серед їх асортименту можна підібрати навіть рукавиці з підігрівом.

Досвідчені рибалки віддають перевагу рукавичкам для риболовлі фінської фірми Vision. Відповідність якості і ціни в них чудове. Вони виготовлені з матеріалу Polartec Віндблок. Рукавички складаються з 6 шарів різних матеріалів, які забезпечують терморегуляцію і водонепроникність. Основний компонент - водостійкий фліс. Між його шарами знаходяться водовідштовхувальні мембрани. Ще однією перевагою цієї екіпіровки є те, що вона дуже щільно прилягає до рук, залишаючи пальці відкритими. Такими рукавичками дуже зручно управляти спінінгом, вони не чіпляються за різні предмети, одяг, котушку. Не відчувається дискомфорт і при складанні снастей.

Такі рукавиці для зимової риболовлі дуже теплі, а головне дихаючі. Ваші руки ніколи не упреют в них. У цій екіпіровці є істотний недолік - він не підходить для сильних морозів.

Для вудіння в сильну погоду підійдуть Рукавички Берклі купити їх модна в любому магазині. Вони призначені саме для температури нижче -20 градусів. Це неопренові рукавички, які на зап'ястях забезпечені липучками, які можна затягнути і таким чином забезпечити заощадження тепла. Для різних маніпуляцій досить просто оголити великий палець, знявши захисний клапан.

У будь-якому разі, які б рукавиці для зимової риболовлі небули б обрані, головне, що Ваші руки будуть захищені від зовнішнього згубного впливу.

Read 273 times
Top