Экипировка (13)

Берци сьогодні - це, без жодного сумніву, найкращий варіант для туристичних походів і роботи. Завдяки тому, що у виробництві взуття використовуються тільки найкращі шкіртовари від перевірених постачальників, вона завоювала любов багатьох шанувальників комфорту і якості.
Проблема захисту рук від згубного впливу води, вітру і морозу під час зимової риболовлі здавна залишається актуальною. У період вудіння незахищена шкіра постійно контактує з вологими приманками, мокрою рибою.
Намет ваше житло під час туристичних походів або простого відпочинку на природі. Звичайно ж, ваш будинок, нехай і тимчасовий, повинен бути комфортним і затишним. З цієї причини, не варто купувати першу-ліпшу на очі модель.
Зимова риболовля на льоду вимагає від себе не тільки правильного підбору снастей і приманки, але також і відповідного одягу. Зими в Україні не настільки холодні, проте біля водойм витає дуже вологе повітря, що додає незручностей.
Современные рыбацкие сапоги должны защищать от влаги, холода, при этом быть прочными и достаточно легкими. Чтобы исключить скольжение, подошва должна иметь рифленую поверхность, а зимние бахилы дополняются металлическими щипами.
Многие профессиональные рыбаки и охотники предпочитают использовать лодки ПВХ в этих сферах увлечения и отдыха.
Нужно ли мыть гидрокостюм для подводной охоты после того, как вы в нем поныряли? Некоторые думают, что гидрокостюм после этого мыть вовсе необязательно, а достаточно придти домой и закинуть его до того момента.
Собираясь на рыбалку нужно предусмотреть все. Исправность рыболовных инструментов, приманку, наличие запасных снастей: крючки, леска, воблеры, грузики, ну и конечно же одежда и обувь, в которых рыбачить.
Top