Озеро "Джулайка" в Черкасской области

Хиты: 6

Мальовничі краєвиди незайманої природи заповідника "Джулайка" щиро й гостинно відкривають свої обійми бажаючим насолодитися чарівними місцями рідного краю та з користю для здоров’я відпочити в одному з наймиловидніших куточків України.

Відвідувачів зони відпочинку не залишать байдужими чисте природне озеро Джулайка з безліччю джерел, криниця з кришталево-чистою цілющою водою, чарівний ліс, багатий на гриби, дикого звіра та різноманітний і унікальний рослинний світ. З високих дніпровських круч розкриваються дивовижні краєвиди: прадавня кам’яна бруківка, закладена за часів Катерини ІІ, поволі сапускається до безмежного "Придніпровського моря", неозоре плесо якого сховало в собі таємниці затоплених колись сіл – Демок та Мойсинців. Гордо й велично видніється козацька Острюха, що нагадує про героїчне минуле нашого народу доби козаччини. Привітні господарі, віддаленість від села, відсутність міського шуму, спів солов’я, широкі піщані пляжі, свійські тварини (барани, свині, качки, кролі), пасіка дають можливість в гармонії з природою отримати неабияке задоволення від відпочинку.

Озеро знаходиться на лівому березі Дніпра, Черкаської обл. Чорнобаївського району с. Придніпровське, за 35 км від м. Золотоноша, на трасі Київ – Кременчук. Загальна площа орендованої території 25 га, з них 12 га – озеро, з яких 8 га – водного плеса. Дата відкриття бази відпочинку 1 червня 2012 року, початок риболовного сезону 1 серпня 2012 року.

Местоположение

Черкасская обл., Чернобаевский р-н, с. Приднепровское

Мобильный: (066) 683-74-00

Задать вопрос по этому товару

Комментарии

comments powered by Disqus

Контакты